Roll up jest popularnym rodzajem zamieszczania reklamy. Jest to rozwijana rolka, na której umieszczone są grafiki i różne napisy. Roll up wykorzystywany jest z wielu okazji. Szczególnie często możemy go spotkać na różnego rodzaju targach. Ma on za zadanie wspomagać reklamowanie danego produktu, usług czy uczelnie lub firmy. Jest to bardzo wygodny i dość nowoczesny sposób na zamieszczanie reklamy w wielu różnych miejscach. Dużo firm i szkół wykorzystuje roll up’y jako nośnik reklamowy ze względu na jego właściwości i zastosowania. Wiele firm zajmuje się produkcją roll upów – jest to opłacalny pomysł na biznes.

Rodzaje i wymiary roll-upów

Wymiar roll upów należy do jednego z najważniejszych kryteriów – pod ich względem wybiera się odpowiedni baner. Najbardziej znanymi wymiarami, jakie posiadają roll up’y, to 85×200 cm, 100×200 cm oraz 120×200 cm. Rozmiary dość często mogą różnić się od siebie – wszystko zależy od fabryki, materiału i popytu na konkretny rozmiar. Jeżeli chodzi o rodzaje – wydruk reklamowy może zostać umieszczony na różnego rodzaju materiałach. Warto więc rozróżniać najbardziej popularne materiały oraz rozmiary, by móc w odpowiedni sposób przyciągnąć swoją reklamą jak największą ilość klientów.

Z jakiego materiału są one wykonywane?

Spośród wielu różnych materiałów, zdecydowanie dominują polipropylen, poliester, specjalne aluminium, tak zwany Block-out i baner. Dobór odpowiedniego materiału jest kluczowy, zwłaszcza jeżeli jesteśmy zdecydowani na konkretny rodzaj druku i tuszu. Warto zagłębić się w temacie materiałów na roll upy, ponieważ dzięki temu poznamy wiele możliwości łączenia materiałów z rodzajem druku. Istnieją specjalne materiały odporne na działanie promieni UV. Warto wykorzystać właściwości i zastosowania materiałów – dzięki temu nasza reklama będzie bardziej chwytliwa.

Składanie zamówieniaroll up

Zdobycie odpowiedniej ilości i rodzaju roll upów jest najłatwiejsze, jeśli użyjemy Internetu. Wiele firm zajmuje się produkcją specjalnych materiałów do roll upów. Wymiary są przeróżne, więc możemy wybierać do woli. Ta sama zasada dotyczy również materiałów. Warto dopasować zamówienia do rodzaju druku, na który się zdecydowaliśmy. Producent/właściciel danej firmy może zaoferować nam dostawę do domu. Skorzystanie z tego typu usług pozwoli nam na właściwe zareklamowanie szkół, usług czy firm.

Dlaczego warto wykupić roll up?

Zakup roll-upu może rozwiązać nasze problemy dotyczące reklam. Wiele jest pomysłów na reklamę jednak wiele sposobów nie spełnia swojego zadania, a często wręcz zawodzi. Warto więc wykorzystać alternatywną opcję i skorzystać z oferty. Roll up jest nowoczesnym sposobem na zareklamowanie firmy oraz wielu innych gmachów czy przedmiotów. Musimy jedynie dobrać odpowiednią liczbę roll upów, typ druku oraz wymiary i rodzaj materiału, na który zostanie naniesiony druk.  Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą ich usług.